Українська виробнича
асоціація живих напоїв

«Carlsberg» зварила пиво на честь ФК «Ліверпуль»

«Carlsberg» зварила пиво на честь ФК «Ліверпуль»

«Carlsberg» відзначає 25-у річницю співпраці з футбольним клубом «Ліверпуль». На честь ювілею пивовари зварили лімітовану партію пива з червоного хмелю.

Хміль – один з основних інгредієнтів пива: його шишки надають напою особливий присмак та аромат. Червоний хміль має унікальний смак. Його шишки швидко визрівають, але так само швидко перезрівають, тому пивоварам важливо встигнути вчасно зібрати червоний хміль. Червоним сортам віддають перевагу у Німеччині та Англії, але спеціалісти «Carlsberg» використали не просто червоний хміль, а хміль, вирощений в особливих умовах.

Щоб напій увібрав весь спектр фанатських емоцій та спортивного запалу, хміль вирощували під увімкненою стереосистемою та панорамним екраном, які транслювали матчі. «Дослідження продемонстрували, що хміль під впливом акустики росте краще: звукові хвилі активують фотосинтез та вегетацію. Ми використали  це відкриття, щоб зварити особливе пиво на честь футбольних вболівальників», – прокоментував такий оригінальний спосіб вирощування сировини Паі Розагер Педас, старший науковий співробітник лабораторії «Carlsberg».