Українська виробнича
асоціація живих напоїв

Carlsberg Ukraine отримала нагороди на Міжнародному конкурсі пива

Щорічно асоціація «Укрпиво» підбиває підсумки діяльності виробників пива, слабоалкогольних, безалкогольних напоїв та мінеральних вод. Цього року відбувся вже 20-й Міжнародний конкурс пива, на якому нагороди вибороли одразу 19 напоїв Carlsberg Ukraine.

Дегустацію проводили експерти з України, Білорусі, Молдови та Литви. Вони перевіряли напої на відповідність міжнародним стандартам якості, оцінювали смак, аромат, стійкість піни та фізико-хімічний склад. Журі відзначили високу якість пива та квасу, що виготовляють на Київському, Запорізькому та Львівському заводах Carlsberg Ukraine.

Нагороди Гран-Прі отримали такі напої, як «Seth&Riley’s GARAGE зі смаком лимона» та «Robert Doms American style Ale». Відзнаки завоювали також сидр «Somersby», «Seth & Riley’s GARAGE зі смаком лимонного чаю», «Carlsberg», «Kronenbourg 1664 Blanc» та інші бренди пива Carlsberg. Призи дістались не лише пиву: нагороди отримали квас «Квас Тарас Чорний» – за смак і високу якість, а також «Квас Тарас Білий» – за дизайн етикетки. Особливу відзнаку присудили напою «Квас Тарас»: за найбільші обсяги виробництва у 2016 році.

«Ми відповідально ставимось до якості продукції: використовуємо найновіше обладнання, орієнтуємось на найкращі світові стандарти, ретельно контролюємо процес виробництва: від сировини до розливу. Нагороди від міжнародних експертів – результат роботи нашої команди професіоналів у Києві, Львові, Запоріжжі», – прокоментував результати конкурсу Юрій Гук, головний технолог Carlsberg Ukraine.