Українська виробнича
асоціація живих напоїв

Про нас

Громадська спілка «Українська виробнича асоціація живих напоїв» (скорочено – «УВАЖНО») – всеукраїнська, недержавна, некомерційна організація, що представляє найбільших виробників ферментованих напоїв в Україні. Організацію створено для об’єднання та захисту інтересів основних учасників ринку ферментованих напоїв в органах державної влади і управління, сприяння формуванню гідних умов розвитку галузі в Україні та просування її продукції на міжнародні ринки.

Сьогодні на світових ринках спостерігається тенденція переходу до вживання напоїв з низьким вмістом спирту алкоголю та на основі натуральних компонентів, таких як сидри, збитні тощо. Ринок ферментованих напоїв має великий потенціал для розвитку, зокрема, в Україні.

Організація «УВАЖНО» вирішує актуальні питання розвитку ринку ферментованих напоїв в Україні, діючи як посередник між споживачами, виробниками і державою.

Основні напрямки діяльності Асоціації «УВАЖНО» – це:

  • Визначення довгострокових перспектив та першочергових завдань галузі ферментованих напоїв в Україні.
  • Внесок у формування правової бази для розвитку ринку ферментованих напоїв.
  • Розробка та впровадження механізмів захисту вітчизняного ринку.
  • Сприяння формуванню гідних умов для розвитку ринку ферментованих напоїв.
  • Відстоювання інтересів представників галузі та учасників організації в законодавчих і виконавчих органах.
  • Інформаційно-правова підтримка суб’єктів господарсько-виробничої діяльності.
  • Впровадження міжнародних стандартів якості виробництва, розвитку науково-технічної бази та підготовки спеціалістів галузі.
  • Сприяння просуванню ферментованих напоїв на міжнародні ринки.

На сайті «УВАЖНО» можна знайти усю необхідну інформацію про ринок ферментованих напоїв в Україні, його нормативно-правову базу, сучасні виклики, новини щодо розвитку галузі у різних країнах.

Якщо ви прагнете плідного розвитку галузі ферментованих напоїв та шукаєте оптимальні шляхи для впровадження механізмів її розвитку, приєднуйтесь до Асоціації «УВАЖНО». Ми запрошуємо до співробітництва представників ринку ферментованих напоїв – для продуктивної співпраці у вирішенні питань сучасного стану та перспектив розвитку галузі в Україні та просування на міжнародні ринки. Наша сила – у єднанні зусиль для захисту спільних інтересів.

З повагою,
«Українська виробнича асоціація живих напоїв» («УВАЖНО»)